„W ostatnim czasie zastanawiałam się czy nie zacząć uczęszczać na sesje terapeutyczne w związku z moimi dolegliwościami depresyjno-lękowymi.
Dopiero na tej konferencji, znalazłam skuteczną alternatywę, jaką jest Terapia Śmiercią, oraz postawienie Jezusa w centrum swojego życia !
Wszystko zostało przedstawione w sposób jasny i dający wiele do myślenia.
Polecam 🙂