Konferencja organizowana pod nazwą „Kod Źródłowy ” jest naprawdę warta uwagi. Sam tytuł może brzmi z początku nie mówi zbyt wiele, to jednak są tam poruszane bardzo ważne tematy i kwestie z których chrześcijanie muszą zdawać sobie sprawę. Gorąco polecam !