Dzięki konferencji zyskałam zupełnie nową perspektywę na wiele aspektów związanych z terapiami tradycyjnymi. Dowiedziałam się bardzo wielu mało znanych, zaskakujących, wręcz szokujących faktów, które wylały mi kubeł zimnej wody na głowę. Jestem przekonana, że większość chrześcijan będących w terapiach nie ma o nich bladego pojęcia i nie zdaje sobie sprawy z wynikających z tego niebezpieczeństw. Są to sprawy których absolutnie nie można bagatelizować. Serdecznie dziękuję za otwarcie mi oczu! Konferencja obowiązkowa w szczególności dla osób które potrzebują terapii lub są nowo narodzonymi chrześcijanami będącymi zarówno krótko, jak i od lat w terapii.